Nowy numer 43/2020 Archiwum

Dominik już się odnalazł. A Ty?

Pierwszym uczestnikiem FM, który odnalazł się na zdjęciach jest Dominik Krzykowski. Dodajemy więcej zdjęć do galerii - kto się wcześniej nie odnalazł ma teraz szansę.

Mejl ze zdjęciem Dominika otrzymaliśmy w ostatni dzień Polskiej Copacabany, tuż po zakończeniu festiwalu. 
 " Dzień dobry. Mam nadzieję, że zdążyłem... Wysyłam adres zdjęcia na którym jestem z waszej strony. W załączniku zamieszczam swoje zdjęcie w tych ubraniach (zamiast od razu wrzucić do prania). Miało być w tej samej koszulce i jest, choć nie widać jej dokładnie, bo stoję bokiem. Jest to koszulka Maleo Reggae Rockers z okładką płyty Addis Abeba. Pozdrawiam:) " - napisał Dominik.
Niedługo po zakończeniu FM w naszych galeriach odnalazły się także Magda Zielińska i Ola Ciskowska. 
- O konkursie dowiedziałam się na FM Copacabana. Przeglądałam galerie wspólnie z siostrą. Myślę, ze znalezienie siebie, było w miarę łatwe, gdyż wszystkie zdjęcia były niesamowite i oglądało się je z zainteresowaniem - pisze do nas Magdalena.
Ola także dowiedziała się o naszym konkursie pod koniec Polskiej Copacabany. - Dość szybko znalazłam się na zdjęciach, bo jestem na fotkach praktycznie w każdej galerii - napisała do nas w mejlu. 
 - To już mój 3 raz na Festiwalu Młodych, ale ten był szczególny. Pierwszy raz byłam animatorem grupy dzielenia, do której trafiłam przypadkowo, ale w życiu nie ma przypadków. Teraz już wiem, że to był dar i niezwykła próba. Dzięki tym ludziom udało mi się wiele zrozumieć i poukładać sobie pod "kaskiem" niektóre sprawy :). Z festiwalu wracam w pełni usatysfakcjonowana, żałując tylko, że wszystko tak szybko się skończyło - dodaje Aleksandra.
 
O wrażenia zapytaliśmy też Dominika. 
- Był to mój czwarty festiwal, ale po raz pierwszy poczułem jak bardzo osobista adoracja Najświętszego Sakramentu może pomóc poukładać najróżniejsze sprawy. Odpowiedzi przychodzą w ciszy, znienacka... W tym roku mniejszą uwagę poświęcałem koncertom, gdyż czułem w głębi serca, że chcę przy Nim trwać. Wiele dała mi wspaniała spowiedź, o którą ciężko w mojej parafii, gdzie odbywa się ona ruchem taśmowym. Bardzo będę również pamiętać warsztaty bębniarskie, w których uczestniczyłem. Sam gram od kilku lat i każda okazja, by grać na chwałę Bożą jest dla mnie radością. Mam nadzieję, że ten czas pomoże mi w ułożeniu sobie wszystkiego, co niepoukładane. Za cały festiwal Chwała Panu! - pisze do nas pierwszy uczestnik naszego konkursu.
 
A można w nim wygrać koszulki z logo GN oraz zestawy promocyjne-niespodzianki. Nagrody czekają na kolejnych festiwalowiczów. Wystarczy przysłać mejlem swoją fotografię w stroju, w jakim byłaś(eś) na zdjęciu wykonanym w czasie trwania Polskiej Copacabany i umieszczonym w konkretnej galerii.
 
Dokładne informacje o naszym konkursie pod linkiem: plock.gosc.pl/doc/1622543.Byles-na-Polskiej-Copacabanie-Wygraj-nagrode
 
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.