Nowy numer 44/2020 Archiwum

Szukam treści

Koncerty są świetnie, ale warto rano wstać na katechezy.

Jestem z Wrocławia. Przyjechałam tutaj, bo jest to wyjazd przygotowywany w ramach Światowych Dni Młodzieży.

Byłam w Madrycie i bardzo mi się tam podobało, chciałam więc coś takiego przeżyć jeszcze raz, a z różnych względów nie mogę pojechać do Rio.

Bardzo mi się tu podoba, są naprawdę świetne koncerty. Dla mnie niesamowity był ten piątkowy, zespołu Raz Dwa Trzy z orkiestrą symfoniczną, chociaż wczorajsze też mi się podobały. Świetne było to, że wszyscy się na nich bawili.

Ale oprócz tego, że są świetne koncerty czyli jest świetna zabawa, jest tutaj także wiele religijnych aspektów.

Naprawdę fajne są konferencje poranne, bo one dają nam Słowo na cały dzień.

Warto wstać rano, by ich wysłuchać. Polska Copacabana to jest dla mnie takie Rio w pigułce. Jeśli będą się odbywały inne wydarzenie, związane ze Światowym Dniami, na pewno będę je śledziła. A jeśli się uda, że ŚDM będą za dwa lata w Polsce, to na pewno w nich wezmę udział.

Wrażenia na Copacabanie są bardzo pozytywne. Ja jestem z tej starszej młodzieży. Kiedyś bardziej emocjonalnie do tego podchodziłam, teraz szukam tego, co mówią w katechezach. Treści.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.