Nowy numer 43/2020 Archiwum

Śpiew to moja pasja

Bardzo dobrze, że są takie warsztaty na tym festiwalu.

Przyjechałam z Mławy. Jestem drugi raz na Festiwalu i ponownie wybrałam warsztaty ze śpiewu.

Polegają one na tym, że grupa osób łączy się w jeden zespół, chociaż mamy też swoje solówki. Ćwiczymy na razie hymn Światowych Dni Młodzieży, ale są chyba jeszcze przewidziane dwa utwory.

Praca jest długa, są różne głosy, więc trzeba to dopracować. Ale na pewno nie jest nudno, jeśli ktoś lubi śpiewać, a chyba są tu tylko takie osoby.

Śpiew i teatr to dwie rzeczy, które mnie pasjonują. Muzyka jest dla mnie bardzo ważna, to nie jest tylko jakiś zbiór dźwięków, to coś, co pozwala wyrazić swoje uczucia.

Im bardziej mogę śpiewać, tym bardziej mogę wyrażać swoje emocje. Bardzo dobrze, że są takie warsztaty na tym festiwalu.

W tym roku nie będę mogła zostać na poniedziałkowy pokaz i już żałuję, bo są fajne. Można podejrzeć, co robiły inne grupy. A efekty są bardzo ciekawe.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.