Nowy numer 47/2020 Archiwum

Śpiewaj, tańcz, ćwicz!

Kto chce rozwijać swoje pasje i umiejętności w prawie 30 dziedzinach, niech dołączy się do Światowych Dni Młodzieży w Płocku.

Warsztaty tematyczne będą organizowane 6 i 7 lipca - dwie godziny przed południem i dwie godziny po południu. - Korzystając z doświadczeń z poprzednich edycji, możemy stwierdzić, że rekordy popularności biły warsztaty taneczne i wokalne - zarówno rozrywkowe i chóralne. Nie brak także warsztatów trochę ekstrawaganckich, np. parkur czyli warsztaty kreatywnego myślenia, ale młodzież lubi niecodzienne wyzwania - wyjaśnia Mariusz Szuber, odpowiedzialny za warsztaty.

Zajęcia taneczne poprowadzą osoby znane z programu "You Can Dance". Jeśli ktoś wybierze się na warsztaty muzyki sakralnej, to będzie uczył się pod okiem znanego w Płocku kompozytora Piotra Pałki. Warsztaty brazylijskie poprowadzi grupa gości z Brazylii ze wspólnoty Shalom.

Część warsztatów, choćby z samoobrony będzie prowadził Piotr Jaszczur, doświadczony instruktor, który szkoli policjantów. - Staramy się, żeby było ciekawie, a prowadzący przekazywali uczestnikom swoją pasję. Ostatniego dnia festiwalu planujemy występy grup warsztatowych - mówi Szuber. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.