Nowy numer 43/2020 Archiwum

Z Wiednia do Płocka

Copacabana - to mnie przekonało!

Przyjechałam z Wiednia, pochodzę z polsko-austriackiej rodziny, mam bliskich w Lublinie i kocham Polskę.

Chciałam jechać do Rio, ale ten wyjazd jest dosyć drogi i trochę za późno się zorientowałam, że tam trzeba się zarejestrować.

Weszłam na stronę ŚDM i wyszukiwałam różne festiwale. Jako pierwszy na liście zobaczyłam - „Polska Copacabana”. Potem były inne, ale ta „Copacabana” po prostu mnie przekonała!

Bardzo podobał mi się koncert TGD - był świetny! Uczestniczyłam w trzech warsztatach. Najpierw zapisałam się na hip-hop, ale była trochę zbyt skomplikowana choreografia. Potem poszłam na tańce brazylijskie, tam ćwiczyliśmy sambę. I teraz jestem na tańcu z ogniem.

Myślę, że wyniosę stąd taką radość życia, która zawsze jest potrzebna. I to, że Pan Bóg zawsze nas kocha.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.