Nowy numer 49/2020 Archiwum

Mocna dawka muzyki

Rock-metal, gospel, hip-hop i rytmy samby - to wszystko na Copacabanie w Płocku.

Raz Dwa Trzy   Raz Dwa Trzy
MATERIAŁY PROM. POLSKIEJ COPACABANY
W tej kwestii organizatorzy festiwalu jak zwykle zadbali o różnorodność. Od piątku do niedzieli wystąpią zespoły i artyści, którzy wykonują odległe na co dzień style muzyki i docierają do różnych odbiorców. To wykonawcy z pierwszej ligi, których fanom muzyki nie trzeba przedstawiać.

Zespół Raz Dwa Trzy, któremu będą towarzyszyć płoccy symfonicy, wystąpi na wielkie otwarcie festiwalu. Ten koncert już w piątek, 5 lipca, o godz. 20.30.

Trzecia Godzina Dnia   Trzecia Godzina Dnia
MATERIAŁY PROM. POLSKIEJ COPACABANY
Wieczór 6 lipca, czyli w sobotę, na scenie FM zapowiada się równie ciekawie, bo będzie to prawdziwy kalejdoskop brzmień. Od 20.30 na płockiej plaży zagrają hip-hopowcy z Full Power Spirit, a potem Trzecia Godzina Dnia, czyli jeden z najdłużej działających i najlepiej rozpoznawalnych zespół chrześcijańskich w Polsce, wykonujący muzykę pop-gospel.

Późny sobotni wieczór będzie należeć do Luxtorpedy, formacji Roberta Fridricha. Młoda kapela, złożona z doświadczonych muzyków (sam Fridrich pamiętany jest z Acid Drinkers) ma na swoim koncie płyty „Luxtorpeda” i „Robaki”, a ich utwór „Autystyczny” dotarł na 1. miejsce listy Radiowej Trójki.

W niedzielę będzie można posłuchać oryginalnych południowoamerykańskich brzmień. Na początek, o godz. 20 scenę zawojują mali wykonawcy z Arki Noego. Po nich wystąpi Jose Torres z grupą z Brazylii. Tego wieczoru będzie królowała salsa.

Warto przypomnieć, że wszystkie koncerty na Polskiej Copacabanie są otwarte, a wstęp jest bezpłatny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.