Nowy numer 44/2020 Archiwum

Ewangelizacja z Koronką

Stary Rynek w Płocku opasano modlitwą do Miłosierdzia Bożego. Poprowadziła ją młodzież wraz z siostrami ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia.

O godz. 15 na rynku utworzył się duży krąg ludzi trzymających różaniec w ręku. Między ratuszem i Sanktuarium Bożego Miłosierdzia modlono się w godzinie śmierci Pana Jezusa.

Koronkę poprowadziła młodzież z Duszpasterstwa Akademickiego "Petrokezja" z  ks. Łukaszem Mastalerzem i siostry ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia. Śpiew animował zespół "Bosco Band" z płockiej Stanisławówki.

Koronka przy miejscu pierwszych objawień Jezusa Miłosiernego św. s. Faustynie Kowalskiej była wpisana w program Polskiej Copacabany. Stała się również prostą ewangelizacją tych wszystkich, którzy po płockim rynku spacerowali bądź znajdowali się w okolicznych restauracjach.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.