Nowy numer 43/2020 Archiwum

Zabawa z modlitwą

Tu możemy zbliżyć się do Boga i zaprzyjaźnić z wieloma ludźmi.

Patrycja Nowakowska z Mławy:

- Byłam w ubiegłym roku na Festiwalu Młodych przy Studni i bardzo mi się podobało. Tutaj jest plaża, woda, słońce, a wszystko to buduje klimat tego festiwalu.

Do tego dochodzi dobra zabawa w połączeniu z modlitwą - to dla mnie bardzo ważny plus tej imprezy.

Tu możemy zbliżyć się do Boga, zaprzyjaźnić się z wieloma ludźmi. Wiem, że to wszystko jest możliwe, bo moje znajomości festiwalowe trwają.

Chcemy być dla siebie jak bracia i siostry, pomagać sobie. Modlitwa na festiwalu jest zupełnie inna niż ta codzienna. Tu można poczuć ją głębiej, a przede wszystkim nie w pojedynkę, ale razem.

 

Mariusz z Małej Wsi:

- Na festiwal przyjechałem po raz pierwszy. Dowiedziałem się o nim z plakatów. Potem usłyszałem, że do Płocka wybiera się też mój kolega i przede wszystkim to on mnie namówił.

Wciągnął mnie także do grupy wolontariuszy z Patrolu. Tu wytwarza się niesamowita atmosfera, jest czas na modlitwę oraz na zabawę.

Za rok też tu będę, choć pracy nie brakuje. Od początku Copacabany pomagam jako wolontariusz. Na służbę musimy być przygotowani non stop, bo dyżury mamy także w nocy.

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.