Nowy numer 44/2020 Archiwum

Wygraj na loterii

Wystarczy kupić audiobooka i w czasie losowania przyjść na plażę. Jeśli dopisze Ci szczęście, wyjedziesz z niej samochodem.

Pierwszego dnia sprzedanych zostało prawie 2 tys. płyt. - Od rana rozprowadzam audiobooki i widać, że są one bardziej popularne wśród osób starszych. Młodzież i dzieci naciągają rodziców, gdy widzą samochód, który można wygrać, dzięki audiobookowi - mówi wolontariusz FM.

Do zakupu płyt i wzięcia udziału w loterii zachęcał na scenie także ks. Grzegorz Suchodolski, dyrektor biura krajowego Światowych Dni Młodzieży w Polsce.

Sam kupił pięć audiobooków i tym samym zwiększył swą szansę wygrania samochodu.

Audiobooków jest prawie 20 tysięcy, więc liczba sprzedanych jest niewielka. Na płycie znajdują się cztery Ewangelie czytane przez znanego aktora Jerzego Zelnika i młodzież.

Ten wyjątkowy audiobook kosztuje tylko 10 zł. 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.