Nowy numer 44/2020 Archiwum

Próbne granie na Copacabanie

Raz Dwa Trzy już jest na płockiej plaży.

Adam Nowak z dyrygentem Hubertem Kowalskim. O 16.00 zespół Raz, Dwa, Trzy rozpoczął próbę z orkiestrą płockich filharmoników   Adam Nowak z dyrygentem Hubertem Kowalskim. O 16.00 zespół Raz, Dwa, Trzy rozpoczął próbę z orkiestrą płockich filharmoników
Agnieszka Małecka /GN
Od południa trwają próby zespołów, które wystąpią dziś na otwarciu Polskiej Copacabany.

Wystąpił już Bosco Band, a teraz na festiwalowej scenie są gwiazdy tego Festiwalu Młodych - zespół Adama Nowaka z towarzyszeniem płockich filharmoników, pod batutą kompozytora Huberta Kowalskiego.

Najpierw odbyła się próba samych artystów z Raz Dwa Trzy, potem orkiestry, a od godz. 16 trwa wspólna próba.

Co usłyszymy dziś wieczorem? Podczas próby zabrzmiały utwory znane ze starszych płyt m.in. „Trudno nie wierzyć w nic”, czy „Jutro będziemy znów szczęśliwi”, "Sufit", "W wielkim mieście", ale i nowszego krążka „Skądokąd”, a wśród nich: „Tylko we mgle człowiek”, czy przejmujący, lakoniczny dialog ze zmarłą osobą w utworze„Już”. Wszystko to w wyjątkowej aranżacji z orkiestrą.

Początek koncertu już dziś o godz. 20.30 na scenie Polskiej Copacabany.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.