Nowy numer 43/2020 Archiwum

Jadą na Full Power

Jedna z większych grup z diecezji na Copacabanie przyjedzie z Przasnysza. Część uczestników skorzystała z dofinansowania przasnyskiej Fundacji SCALAM.

Z młodzieżą przyjedzie do Płocka ks. Marcin Milewski. - W naszej grupie jedzie 60 osób, głównie z Przasnysza, ale są też pojedyncze osoby dekanatu: z Rostkowa, Świętego Miejsca, a nawet zapisała się jedna uczestniczka z Gorzowa Wielkopolskiego, bo przyjedzie ze swoją siostrą - informuje. Młodzież skorzystała z pomocy Fundacji SCALAM „Prostujemy drogi życia”, która działa na terenie Przasnysza i Czernic Borowych.

Co zachęciło młodzież? Na pewno magnesem było dofinansowanie, ale nie tylko. Część młodzieży pamięta majowy występ zespołu Full Power Spirit w Przasnyszu, w którym uczestniczyli gimnazjaliści. - Muzycy, wśród których jeden był twórcą programu telewizyjnego „Raj”, docierali do nich językiem zrozumiałym dla młodzieży i atrakcyjnym. Dostali nawet owacje na stojąco, a to coś znaczy - wspomina ks. Marcin.

Przypomnijmy, że FPS wystąpi na Polskiej Copacabanie, w sobotę o 20.30.

- Zapisałem się na festiwal, bo na razie nie mam innych pomysłów na wakacje. Czekam na spotkanie z Bogiem przy dobrej zabawie. Wierzę, że będzie niesamowita. Czekam szczególnie na koncerty i spotkanie ze znajomymi i „wysłannikami Boga”, ludźmi, którzy jadą modlić się o dobro - mówi Alek Szewczak z Przasnysza.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.