Nowy numer 43/2020 Archiwum

Festiwalowe radio

Słuchaj Katolickiego Radia Płock. Na 104,3 FM dowiesz się wszystkiego o Polskiej Copacabanie.

Pierwsze katolickie radio w Polsce – Katolickie Radio Płock będzie na plaży nad Wisłą. – Tam będzie stał nasz namiot i studio, w którym będziemy realizowali co godzinę, na żywo, nasz festiwalowy program. To ważne wydarzenie ewangelizacyjne dla Płocka i diecezji, dlatego „kładziemy wszystkie ręce na pokład”. Chcemy być widoczni i słyszalni wśród uczestników festiwalu – mówi Renata Kowalska z KRP.

– Warto nas słuchać, bo przez informację będziemy chcieli prowadzić wielu naszych słuchaczy na plażę nad Wisłą. Dlatego będą reportaże, wywiady z gośćmi, artystami i uczestnikami Polskiej Copacabany. Nasze radio będzie dosłownie w sercu tych wydarzeń – zapewnia dyrektor rozgłośni, ks. Tomasz Markowicz.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.