Nowy numer 44/2020 Archiwum

Śpij w zoo i nakarm pingwina

Z 5 na 6 lipca można spędzić noc wśród egzotycznych zwierząt. Płocka dżungla czeka na spragnionych wrażeń.

„Marzysz o safari, chcesz dołączyć do zakręconych ludzi, zrobić coś niecodziennego i ustanowić Rekord Polski? Przenocuj w płockim zoo! Wsłuchaj się w odgłosy nocy i poczuj atmosferę przebywania wśród dzikich zwierząt” - zachęca Michał Łukaszewicz podróżnik i pomysłodawca akcji.

Na teren zoo będzie można wejść w godzinach: 20.00 - 23.00 na podstawie wypełnionego formularza rejestracyjnego, oraz okazania dowodu osobistego lub innego dokumentu tożsamości. 

 

Organizatorzy apelują, aby zaopatrzyć się w termos, latarkę, karimatę, materac, koc, śpiwór i płaszcz przeciwdeszczowy.

Formularz rejestracyjny i szczegóły o akcji na stronie: www.zoo.plock.pl/

 

PROGRAM "ZOONOC": 

5 Lipca

20.00 - 23.00 - Rejestracja uczestników. Zwiedzanie ZOO, opiekunowie zwierząt będą opowiadać o swoich podopiecznych przy wybranych ekspozycjach. W Pawilonie Herpetarium pokaz zwierząt terrarystycznych. Na placu „przy grzybku” ognisko.

23.00 - Zamknięcie bramy wejściowej. Na placu „przy grzybku” powitanie uczestników przez Dyrekcję ZOO i Michała Łukasiewicza.

24.00 - 5.30 - Cisza nocna, rozpoznawanie głosów zwierząt.

 

6 Lipca

5.30 - Pobudka.

6.00 - Plac „przy grzybku” - losowanie uczestników ZOONOOCy, którzy będą uczestniczyć w czynnościach: przygotowanie pożywienia dla zwierząt w kuchni, napełnienie zabawek dla słoni na ich wybiegu, karmienie fok, karmienie pingwinów.

6.30-7.30 - Pora karmienia zwierząt.

8.00 - Zakończenie ZOONOOcy.

 

Płockie zoo czynne jest codziennie od 9.00 -19.00

Ceny biletów:

8 zł - bilet zwykły

6 zł - bilet ulgowy

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.