Nowy numer 42/2020 Archiwum

"Gość" na Copacabanie

Ten numer naszego tygodnika ma specjalne, płockie wydanie, które towarzyszy Polskiej Copacabanie. Warto po niego sięgnąć, aby towarzyszyć ważnemu wydarzeniu.

Zacznijmy od okładki: zachęcamy, aby bywalcy Festiwali Młodych odnaleźli się na głównej okładce numeru na 7 lipca. Zamieściliśmy tam zdjęcie z ubiegłorocznego FM w Płocku, autorstwa Agnieszki Kocznur.

Specjalnego wywiadu na spotkanie z młodymi udzielił nam biskup płocki Piotr Libera. Mówi w nim m.in., że w polskim Kościele potrzeba dziś wielu młodych i radosnych ludzi, niosących pomoc innym. - Potrzebujemy młodzieżowego wolontariatu. Niech doświadczenie Festiwalu Młodych pomoże wielu w odkryciu powołania do czynienia większego dobra - powiedział bp Libera.

Na naszych stronach przypominamy wybrane punkty programu FM i mapkę płockiej plaży. Zachęcamy do wzięcia udziału w ciekawych warsztatach. - Spotykamy się, bo chcemy doświadczyć, że prawdziwa radość życia zaczyna się wtedy, gdy spotyka się Jezusa. Wówczas młody człowiek odkrywa talenty i pasje, które dał mu Bóg - powiedział specjalnie dla "Gościa Płockiego" ks. Rafał Grzelczyk, diecezjalny duszpasterz młodzieży i organizator Polskiej Copacabany.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.