Nowy numer 43/2020 Archiwum

"Rusałką" w piękny rejs

Można popłynąć po Wiśle. Statek "Rusałka" zaprasza na swój pokład każdego dnia.

Jak informuje załoga statku, jednorazowo może on pomieścić 250 osób. Chętnych nie brakuje, bo z pokładu można oglądać malowniczą skarpę, na której znajduje się m.in. płocka katedra.

"Rusałka" zaprasza codziennie w godzinach 10.00-18.00. Statek wypływa co godzinę, przy minimum 10 osobach. Najpopularniejsze są wycieczki 50 minutowe, ale załoga może też zaproponować rejsy trwające do 75 min.

 

Rejs 50 minutowy:

- 13 zł bilet ulgowy (zniżka przysługuje dzieciom od lat 4, młodzieży szkolnej, studentom oraz emerytom i rencistom)

- 19 zł bilet normalny

 

Rezerwacja pod numerem: 513 172 360

Więcej szczegółów na stronie: www.plockibulwar.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
 • motorowodny_fun
  10.08.2018 22:24
  A może zamiast pływania dużym statkiem wybrać się na rejs łodzią motorową?? Zapraszamy na rejsy po Wiśle motorówką 8 osobową w okolicach Płocka. Rejsy zarówno dla rodzin z dziećmi jak i również rejsy z adrenaliną. W górę rzeki, gdzie można podziwiać obszary dzikiej Wisły w ramach Natura 2000 jak i również w dół rzeki w kierunku Włocławka, gdzie można zatrzymać się np. na największej wyspie śródlądowej - Kępa Ośnicka (https://www.motorowodny.fun/propozycja-wycieczek-wisla).

  Pływamy w każdy dniu. Prosimy o informacje z 24h wyprzedzeniem.

  Więcej informacji: https://www.motorowodny.fun/rejsy-po-wisle
  doceń 0
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.