Nowy numer 43/2020 Archiwum

Czy żyjemy Nawiedzeniem?

Na początku Adwentu zakończył się pierwszy etap peregrynacji obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Co w nas zostało, co w nas żyje ze spotkania z Maryją?

Od Pułtuska do Zakroczymia, przez Maków Mazowiecki, Przasnysz, Dzierzgowo, Mławę, Żuromin, Raciąż, Sierpc, Bielsk, Płońsk, Strzegowo, Ciechanów, Nasielsk i Serock prowadzi szlak tegorocznego nawiedzenia obrazu Matki Bożej.

161 parafii przeżyło niezapomnianą dobę nawiedzenia. „Gość Płocki” towarzyszył na każdym etapie tej maryjnej pielgrzymce przez północne Mazowsze. Mamy nadzieję, że ten klimat i łaskę spotkania z Matką oddają nasze relacje, świadectwa i zdjęcia na naszej stronie internetowej plock.gosc.pl/Nawiedzenie2015.

Zachęcamy, aby w czasie Adwentu wrócić do tamtych chwil, zdjęć i wspomnień. Czekamy na Wasze świadectwa spotkania z Maryją. Prosimy pisać do nas na adres: plock@gosc.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.