Nowy numer 42/2019 Archiwum

Wydarzyło się w 2015 roku - cz. 2

Przypominamy najważniejsze wydarzenia w Kościele diecezjalnym i regionie, od maja do sierpnia.

Przypominamy najciekawsze teksty i wydarzenia, o których pisaliśmy naszym czytelnikom zarówno w wydaniu papierowym, jak i internetowym.

Maj. Przepiękny maryjny miesiąc, który nie tylko wypełnia się nowenną, ale także licznymi jubileuszami.

Czerwiec. Nasza mała ojczyzna od czerwca stałą się Jasną Górą na Mazowszu. Przybyła do nas Matka Boża i będzie nam towarzyszyć przez cały rok.

Lipiec. Wielkie przygotowania do najważniejszego wydarzenia dla młodych stały się impulsem do mocnego działania w "Studni Jakubowej". I choć wakacje wypełnione są licznym festiwalami, to i tak młodzi ludzie nie zapominają o najważniejszym towarzyszu życia i idą nieść Go tym, którzy o Nim zapomnieli.

Sierpień. Ten miesiąc w szczególności związany z pielgrzymkowym szlakiem i okresem trzeźwości. W Popowie został ukoronowany obraz Matki Bożej i powstało sanktuarium maryjne.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL