Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Szybka siódemka. Ale konkurs trwa!

Oliwia, Dominika, Adrian, Tomek, Anna, Łukasz i Kornelia - to piersi zdobywcy nagród w naszym konkursie dla uczestników pielgrzymki do Przasnysza i Rostkowa. Czekamy na następnych!

Przypomnijmy, w serwisie plock.gosc.pl opublikowaliśmy siedem galerii zdjęć z Pielgrzymki Dzieci i Młodzieży do Przasnysza i Rostkowa, która obyła się w ostatnią sobotę, 20 września. Teraz Wy macie szansę na prezent od GN.

Co trzeba zrobić? Jeśli odnajdziecie się na fotografii umieszczonej w naszych galeriach, musicie przysłać nam mejlem swoją fotografię w stroju, w jakim byliście na pielgrzymce.

 

Szukajcie siebie na fotografiach umieszczonej w tych galeriach:

 

W tytule mejla prosimy napisać „Rostkowo - konkurs”, a w treści podać tytuł galerii oraz wskazać numer zdjęcia, na którym jesteście widoczni.

Nie zapomnijcie podać swojego adresu do korespondencji oraz telefonu kontaktowego.

Nagrody - koszulki z logo GN oraz zestawy promocyjne-niespodzianki - otrzyma 15 osób, które jako pierwsze przyślą pocztą elektroniczną swoje zgłoszenie pod adres: plock@gosc.pl.

Na mejle czekamy do 28 września do 24.00.

 

Mamy już pierwszych laureatów. Oni najszybciej odszukali się na zdjęciach.

Zapytaliśmy ich o wrażenia z pielgrzymki do św. Stanisława Kostki.

« 1 2 3 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma