Nowy numer 14/2021 Archiwum

Słuchaj KRDP w Pułtusku

Na rynku w Pułtusku bez problemu można słuchać Katolickiego Radia Diecezji Płockiej. Do tej pory, ze względu na ukształtowanie terenu, było to utrudnione.

Od wczoraj (31 marca) Katolickie Radio Diecezji Płockiej nadaje z Pułtuska na 99,3 FM. W ten sposób sygnał KRDP jest słyszany na terenie całej diecezji. Nadajnik i antena stanęły na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Pułtusku.

- Otrzymaliśmy zgodę Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji na rozszerzenie koncesji programu radiowego nadawanego z Ciechanowa na Pułtusk i okolice, podobnie jak kilka miesięcy temu podobne rozszerzenie koncesji płockiej dotyczyło Rypina i okolic. Cieszę się, że w ten sposób nasz program jest bez przeszkód słyszalny na terenie całej diecezji - mówi ks. Krzysztof Świerczyński, dyrektor KRDP.

Pułtusk jest czwartym miastem w diecezji, po Płocku, Ciechanowie i Rypinie, gdzie stanęła antena i nadajnik diecezjalnej rozgłośni. Przypomnijmy, że KRDP w Płocku jest słyszane na 104,3 FM, w Ciechanowie na 103,9 FM, w Rypinie na 91,6 FM, zaś w Pułtusku na 99,3 FM.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama