Nowy numer 13/2020 Archiwum

Mieszkańcy mogą pomóc

Szpital na Winiarach w Płocku potrzebuje masek i odzieży ochronnej - dyrektor apeluje do mieszkańców miasta i okolic.

Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku zwrócił się do mieszkańców miasta i okolic z apelem o wsparcie, w związku z rosnącym zagrożeniem pandemii koronawirusa.

Chodzi o przekazywanie środków ochrony indywidualnej dla pracowników szpitala, z powodu braków magazynowych, z jakimi boryka się aktualnie lecznica.

Potrzebne są maski, kombinezony, okulary ochronne czy przyłbice, a jest to bardzo ważny sprzęt, którego nie można nabyć w normalnym trybie. - Jeżeli płocczanie są w posiadaniu takich środków ochronnych osobistej, bardzo prosimy o przekazywanie do naszego szpitala - apeluje Stanisław Kwiatkowski.

Jest też apel do firm krawieckich, jeżeli mogłyby przebranżowić się w tym czasie na szycie masek i innej odzieży ochronnej. Kto może i zechce pomóc, proszony jest o kontakt ze szpitalem na Winiarach.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama