Nowy numer 24/2021 Archiwum

"Gość" z internetu

Zdajemy sobie sprawę, że najwięcej naszych czytelników kupuje "Gościa Niedzielnego" przy okazji uczestnictwa we Mszy św. niedzielnej w swojej parafii. Dziś zdecydowana większość z was skorzystała z opcji #zostańwdomu. To dobrze. Co zatem zrobić, by jeszcze dziś przeczytać najnowszy numer naszego tygodnika? Skorzystać z e-wydania.

Dzisiejszy numer (11/2020) jest dostępny po wejściu na stronę www.e.gosc.pl.

Uwaga. Poza tzw. głównym grzbietem można wybrać także dodatek diecezjalny. My zachęcamy zwłaszcza do wyboru "Gościa Płockiego". Wystarczy w lewym górnym rogu - obok loga - rozwinąć strzałkę i wybrać konkretny dodatek. Wówczas po kliknięciu "Kupuję" na dole strony uzyskacie państwo dostęp do wybranych treści w formie elektronicznej. Koszt numeru jest niższy niż wydania papierowego - wynosi 4 zł.

Można również zakupić dostęp do poszczególnych artykułów z "głównego grzbietu" z osobna. Treści ogólnopolskie znajdują się TUTAJ.

Dzięki temu, że wykupicie w tej formie dostęp do przygotowanych przez nas treści, umożliwicie nam utrzymanie płynności finansowej. Niestety koronawirus i związana z nim kwarantanna mają swoje konsekwencje również dla naszego tygodnika. Bardzo serdecznie dziękujemy za to, że z nami jesteście i nas wspieracie.

A o czym można przeczytać w "Gościu Płockim"? Informujemy m.in. o projektach, które będą realizowane w nowej Metanoi w Ciechanowie dla dzieci i młodzieży oraz wszystkich, którzy poszukują pomocy w trudnościach życiowych. Kolejna odsłona cyklu "Wielkopostne drogi" zaprowadzi czytelnika do miejsc w naszej diecezji związanych z kultem św. Józefa. Można też zobaczyć, jak wyglądało tegoroczne misterium Męki Pańskiej w Czerwińsku, gdy jeszcze życie toczyło się normalnie, niewstrząsane epidemią koronawirusa.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama