Nowy numer 24/2021 Archiwum

Po pierwsze: profilaktyka

W zawiązku z podejrzeniem występowania koronawirusa SARS-CoV-2 Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Płocku wystosował apel do mieszkańców miasta i powiatu.

Wczoraj w komunikacie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Płocku o sytuacji epidemiologicznej na terenie miasta i powiatu poinformowano o trzech osobach hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia SARS-CoV-2 (stan z 12 marca, godz. 14). Ponadto 22 osoby są objęte nadzorem epidemiologicznym, natomiast nie ma osób, które byłby objęte kwarantanną domową.

Dziś PPIS w Płocku wystosował apel do mieszkańców miasta i powiatu płockiego. W przypadku wystąpienia kataru, stanu podgorączkowego, kaszlu, bólów mięśniowych, złego samopoczucia bez jakichkolwiek oznak duszności i trudności w oddychaniu należy: pozostać w domu, obserwować swój stan zdrowia, zadzwonić do lekarza rodzinnego i skorzystać z tzw. teleporady (wystawienia e-recepty i e-zwolnienia), skontaktować się z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną (tel. alarmowy: 609 817 331).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama