Nowy numer 13/2020 Archiwum

Nie odbędą się...

Odwołano Wieczór Chwały i koncert z "Requiem" Mozarta w Płocku oraz misterium Męki Pańskiej w Czerwińsku.

Jak informują organizatorzy poszczególnych wydarzeń, zostają one odwołane w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników, w zawiązku z zagrożeniem epidemiologicznym koronawirusem (SARS-CoV-2).

Nie odbędzie się pierwszy w tym roku Wieczór Chwały w płockiej parafii św. Stanisława Kostki (Stanisławówka), planowany na 20 marca. Do 22 marca zostają też zawieszone wystawienia misterium Męki Pańskiej w Czerwińsku.

Odwołany został także pierwszy koncert w ramach XIII Międzynarodowego Festiwalu Płockie Dni Muzyki Chóralnej z udziałem chóru Pueri et Puellae Cantores Plocenses i Płockiej Orkiestry Symfonicznej, planowany na niedzielę 29 marca. Artyści mieli wykonać w płockiej katedrze m.in. "Requiem" W. A. Mozarta.

Przypomnijmy też, że z powodu zagrożenia kononawirusem nie odbędą się dwa diecezjalne wydarzenia dla młodzieży: pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę oraz spotkanie młodych w Niedzielę Palmową, które miało odbyć się w Ciechanowie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama