Nowy numer 50/2019 Archiwum

Dużo nadziei

Stanisławówka znów wypełniła się śpiewem uwielbienia i feerią kolorowych świateł na pierwszym w roku akademickim czuwaniu.

Wielu ludzi czekało na ten moment przez całe lato, co pokazywała bardzo duża liczba uczestników, szczelnie wypełniających górny kościół Stanisławówki. To wieczór chwały nie ludzi, ale Boga – za każdym razem zwracają uwagę kolejni duszpasterze „Petroklezji”, organizatora wydarzenia.

Choć nie zabrakło śpiewu Boscobandu i scenek Boscodramy, to modlitwa przed Najświętszym Sakramentem była najważniejsza. A ważnych intencji dziś nie brakuje – choćby za skonfliktowane pokolenia, za rodziców, którzy już nie mogą zrozumieć swoich dzieci. Padła też zachęta, by podziękować za drugiego człowieka – tego obok, w ławce, i wszystkich zebranych w kościele. Każdy mógł wyjść z nadzieją, że „Idzie Nowe”, jak głosiło hasło tego wydarzenia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama