Nowy numer 41/2019 Archiwum

By zachowali tę żyłkę

Poza księżmi to zwykle świeccy katecheci są animatorami misyjnymi w szkołach oraz parafiach i właśnie do nich skierowane było zaproszenie na spotkanie, podczas którego mogli wymienić się doświadczeniami i pomysłami.

Na swoistą burzę mózgów zaprosił ich do Opactwa Pobenedyktyńskiego ks. Bogdan Zalewski, diecezjalny referent do spraw misji. Było to chyba pierwsze od lat takie spotkanie, głównie w gronie osób świeckich, wspierających w rozmaity sposób duszpasterstwo misyjne. Chodzi o to, aby patrzeć na Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny jako pewną szansę i punkt wyjścia.

Dostępne jest 13% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL