Nowy numer 42/2019 Archiwum

Utrudnienia w weekend

W Płocku rozpoczął się Jarmark Tumski - kierowcy muszą liczyć się z ograniczeniami w ruchu pojazdów.

W dniach od 1 czerwca, od godz. 6 do 3 czerwca, godz. 6 plac Narutowicza będzie całkowicie wyłączony z ruchu.

Zapory zostaną ustawione w trzech miejscach: na ul. Kościuszki, na wjeździe od strony pl. Obrońców Warszawy, na ul. Mostowej - w miejscu rozwidlenia zjazdu nad Wisłę i wjazdu na Stare Miasto od strony mostu oraz na ul. Piekarskiej, przy farze.

Możliwość wjazdu będą mieli jedynie mieszkańcy zamkniętego obszaru, goście hotelowi i weselni, wystawcy, obsługa techniczna i organizatorzy Jarmarku Tumskiego. Ograniczenia związane są z organizowanym w tych dniach Jarmarkiem Tumskim oraz Międzynarodowym Festiwalem Romów w Płocku - Cygańska Noc.

Jest też dobra wiadomość dla płocczan - dziś, 31 maja nie są pobierane opłaty za parkowanie w całej strefie płatnego parkowania - Zarządzenie Nr 300/2019 Prezydenta Miasta Płocka z dnia 13 lutego 2019 roku w sprawie: zawieszenia pobierania opłat w Strefie Płatnego Parkowania.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL