Nowy numer 42/2019 Archiwum

Redaktor wydania

Co prowadzi nas w Wielkanoc do kościoła? I co okazuje się tym motorem dla duszy, aby jeszcze jeden raz biec do pustego grobu?

Teraz jest czas przypływu w kościołach: tych, którzy w święta liczniej przychodzą na Mszę, którzy się spowiadają, i tych tłumów, które biegną z koszyczkiem w Wielką Sobotę. Ale najważniejsze wciąż pozostaje pytanie: co tak naprawdę prowadzi nas w święta do kościoła? Gdy przed dwoma tygodniami w niektórych parafiach odbywały się rekolekcje, w wielu przypadkach zabrakło na nabożeństwach dzieci i młodzieży. Ktoś powie, że nie było z nimi nauczycieli. Ale to przecież nie szkoła i nie nauczyciel mają ich prowadzić za rękę do wiary. A więc co nas, młodszych i starszych, prowadzi w Wielkanoc do kościoła...? W tym numerze szukamy odpowiedzi.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL