Nowy numer 38/2023 Archiwum

Płock. Rekolekcje "Niepokorne po katolicku"

W ramach projektu "Oblicza kobiety" w sanktuarium Bożego Miłosierdzia odbędą się rekolekcje dla pań połączone z częścią warsztatową.

Dlaczego "niepokorne", skoro to "pokora" jest cnotą? Jak zauważa Ewa Sztreker, organizatorka wydarzenia i koordynatorka całego projektu "Oblicza kobiety", nie można iść do świętości bez czystego i skruszonego serca, ale też nie można iść w fałszu, w swoistym rozdwojeniu jaźni, będąc inną w domu, inną w środowisku pracy czy w kontaktach towarzyskich.

- Chcemy razem z wami odkryć siłę i piękno kobiet, które nie potrzebują potwierdzenia od świata o swojej wyjątkowości, bo mają wiedzę i świadomość wypływającą prosto z wiary - zachęca Ewa Sztreker.

Podczas trzech dni rekolekcyjno-warsztatowych, od 5 do 7 kwietnia, uczestniczki wraz z prowadzącymi będą mogły poszukiwać odpowiedzi na pytania, m.in. jak odnaleźć się we współczesnym świecie, będąc wiernym wyznawanym wartościom, jak odkrywać swoją kobiecość, nie przejmując roli mężczyzny, w jaki sposób odkrywać swoją życiową drogę, budować relację z Bogiem czy jak odkrywać swoją kobiecość i czuć się prawdziwie spełnioną kobietą.

Wydarzenie poprowadzą rekolekcjonista o. Waldemar Gonczaruk Cssr, s. Jolanta Pietrasińska ZMBM i Ewa Sztreker. W bogatym programie są konferencje tematyczne, warsztaty, Msza św., adoracja, indywidualna modlitwa i integracja. W odkrywaniu duchowości kobiety będą pomagały uczestniczkom kobiety spotykane na kartach Biblii oraz charyzmatyczne święte.

Rejestracja i więcej informacji na fanpage’u projektu "Oblicza kobiety".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast