Nowy numer 42/2019 Archiwum

Korona i serce

Łatwiej i radośniej się wierzy z kolędą na ustach. Dali tego przykład uczestnicy 33 orszaków Trzech Króli, które w ubiegłą niedzielę przeszły przez diecezję.

Zadziwiające, w jakim tempie wydłuża się lista miejscowości, które przyłączają się do tych największych ulicznych jasełek.

W tym roku po raz pierwszy zorganizowały je: Bielsk, Cieksyn, Ciemniewko, Poniatowo, Proboszczewice, Sulerzyż i Szwelice. Wydarzeniu towarzyszyło zawołanie Jana Pawła II sprzed 40 laty, aby Duch Święty odnowił oblicze „tej ziemi”. W Płocku dodatkowo przypomniano, że ten rok w naszej diecezji jest również poświęcony błogosławionym biskupom męczennikom: Antoniemu Julianowi Nowowiejskiemu i Leonowi Wetmańskiemu.•

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL