Nowy numer 42/2019 Archiwum

Potrzebni zwykli bohaterowie

Drużyny Szlachetnej Paczki szukają darczyńców - od 17 listopada otwarta jest baza rodzin włączonych do projektu.

Wielkie odliczanie zakończone - na stronie internetowej Szlachetnej Paczki została otwarta tegoroczna baza rodzin, które potrzebują pomocy. Jak można się włączyć w tę inicjatywę, która od lat uruchamia ludzi dobrej woli w całej Polsce?

W bazie można odnaleźć opisy trudnych sytuacji rodzin z danej okolicy i wybrać, komu chce się pomóc. Warto zaprosić do tego bliskich, znajomych, bo razem łatwiej spełnić czyjeś najważniejsze potrzeby. Potem, oczywiście, trzeba przygotować paczkę, zgodnie z listą potrzeb i marzeń danej rodziny, a na koniec dostarczyć ją do magazynu, w czasie finału, 8 i 9 grudnia. Warto pamiętać, że w zorganizowaniu konkretnego wsparcia dla rodziny pomagają wolontariusze SzP.

Szlachetna Paczka działa w wielu miejscach naszego regionu, m.in. w Gostyninie, Sierpcu, Przasnyszu, Płońsku, Pułtusku, Nasielsku, Serock, Ojrzeniu, a także w Ciechanowie i Płocku, gdzie są dwa rejony: Centrum i Podolszyce. Wystarczy wejść na stronę akcji i odnaleźć odpowiedni rejon, z którym np. jesteśmy związani miejscem zamieszkania lub pochodzeniem.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL