Nowy numer 42/2019 Archiwum

Popatrzcie na pietę z Obór!

We wspomnienie Matki Bożej Bolesnej przypominamy słowa o. Jamesa Manjackala, ewangelizatora z Indii, który dwa miesiące temu odwiedził oborskie sanktuarium.

Popatrzcie na pietę z Obór i zastanówcie się, co widzi Maryja, gdy patrzy na ciało martwego Jezusa? Widzi Go umarłego, ale też zmartwychwstałego, widzi Kościół, który jest Jego mistycznym ciałem, i widzi tych, którzy odchodzą od wiary i miłości. To nad nimi płacze dziś Maryja - mówił o. James w czasie spotkania ewangelizacyjnego w Oborach.

Wtedy też przekonywał zgromadzonych o współcierpieniu Matki Bożej i jej uczestnictwie w smutkach i troskach ludzi współczesnych.

- Tak, ona się smuci tymi, którzy żyją w grzechach, zwłaszcza smucą ją księża żyjący bez łaski uświęcającej. Bardzo smuci ją każdy, kto wchodzi w stan potępienia, kto żyje w niemoralności i rozpuście - akcentował ewangelizator z Indii.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL