Nowy numer 42/2019 Archiwum

Pomódl się za synod

Rozpoczęło się duchowe przygotowanie do diecezjalnego spotkania młodych.

Zwracamy się z prośbą o wsparcie synodu do każdego, kto wierzy w skuteczność postu i modlitwy oraz pragnie pomóc w ewangelizacji młodzieży. Od 22 do 30 sierpnia będziemy odprawiać nowennę do św. Stanisława Kostki. Zachęcamy do włączenia się w nią poprzez codzienne odmawianie litanii do św. Stanisława Kostki. Prosimy też o ofiarowanie postu w intencji synodu w czasie jego trwania. Niech połączy nas wspólna odpowiedzialność! Niech poniesione ofiary przyczynią się do powodzenia Synodu, a wspólna modlitwa otworzy serca i umysły młodych na natchnienia Ducha Świętego - apeluje komitet organizacyjny.

II Synod Młodych Diecezji Płockiej odbędzie się 31 sierpnia i 1 września w Wyższym Seminarium Duchownym w Płocku. Weźmie w nim udział ok. 200 osób: ludzie młodzi ze wszystkich dekanatów diecezji, liderzy grup i wspólnot oraz duszpasterze.

- Przez dwa dni będziemy się zastanawiać nad sposobami przekazywania Ewangelii młodemu pokoleniu oraz formami jego obecności w Kościele. Potrzeba nam ducha rozumu, prawdy i pokoju, abyśmy gorliwie starali się poznać Bożą wolę i z całą mocą ją wypełnić - dodają organizatorzy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL