Nowy numer 41/2019 Archiwum

Stwórzmy galerię św. Stanisława!

Chyba nie ma parafii w naszej diecezji, w której nie znalazłby się wizerunek naszego świętego z Rostkowa.

Przed nami szczególny tydzień, w którym będziemy wspominali 450. rocznicę śmierci św. Stanisława Kostki. Chcemy odszukać wizerunki naszego świętego, jeśli to możliwe, w każdej parafii: w ołtarzach, obrazach, figurach, a często również na chorągwiach czy procesyjnych feretronach.... Prosimy naszych Czytelników o pomoc i zapraszamy do tworzenia galerii św. Stanisława Kostki na naszej stronie internetowej plock.gosc.pl.

Prosimy, sfotografujcie i prześlijcie na adres plock@gosc.pl wizerunki świętego występujące w waszych kościołach, kaplicach i przydrożnych figurach. Prosimy o przesyłanie zdjęć tylko z terenu diecezji płockiej.

Każdemu przesłanemu zdjęciu powinien towarzyszyć krótka informacja: gdzie się znajduje wizerunek, ewentualnie czas jego powstania i autor.

Prosimy również o podanie imienia i nazwiska autora zdjęcia.

Na zgłoszenia w naszym przeglądzie czekamy do 10 września, ale już od 15 sierpnia rozpoczniemy publikację nadsyłanych zdjęć. Już otrzymujemy pierwsze zgłoszenia, m.in. z Dobrzynia n. Wisłą, za które bardzo dziękujemy.

Uczestnictwo w naszym przeglądzie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników przeglądu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL