Nowy numer 46/2019 Archiwum

Producent wędlin przeprasza

W jednym z produktów zakładu mięsnego "Olewnik-Bis" stwierdzono obecność groźnej bakterii.

Zarząd znanej firmy z Drobina opublikował na swoje stronie internetowej oświadczenie, w którym informuje o konieczności wycofania jednego ze swoich produktu z rynku z powodu zagrożenia bezpieczeństwa zdrowia konsumentów.

Chodzi o kiełbasę śląską z szynki ekstra, nr partii: 04128, z terminem przydatności do 15 lipca 2018 r.

Jak informuje Główny Inspektorat Sanitarny, w jednej z 5 próbek wymienionego wyżej produktu, badanych w ramach kontroli Inspekcji Weterynaryjnej, stwierdzono obecność bakterii Listeria monocytogenes. W komunikacie GIS przestrzega surowo o potencjalnym zagrożeniu dla zdrowia w przypadku spożycia tej kiełbasy.

Firma "Olewnik-Bis" rozpoczęła wycofywanie zakwestionowanego produktu. W swoim oświadczeniu producent przeprasza klientów i prosi o kontakt pod nr tel. 24/ 267 46 00.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama