Nowy numer 42/2019 Archiwum

Chcą rządzić miastem

Wiemy, kto będzie kandydatem na prezydenta Płocka i Ciechanowa.

Komitet polityczny Prawa i Sprawiedliwości zaakceptował kolejnych kandydatów na prezydentów miast. Wśród nich znaleźli się rekomendowani na te stanowiska radni PiS w Płocku i Ciechanowie: Wioletta Kulpa i Marek Rutkowski.

Wioletta Kulpa jest szefową miejskich struktur PiS w Płocku i przewodniczącą klubu radnych PiS Wioletta Kulpa. Ma 44 lata. Jest miejską radną od 2002 roku. Obecnie pracuje w PKN Orlen na stanowisku kierownika działu sponsoringu społecznego i CSR oraz pełni funkcję delegatki prezesa do spraw lokalnej społeczności. Przedtem była główną księgową płockiej "Solidarności".

Marek Rutkowski ma 53 lata, jest rodowitym ciechanowianinem i absolwentem tutejszego I Liceum Ogólnokształcącego im. Zygmunta Krasińskiego, magistrem filologii polskiej, od ponad 20 związanym ze swoją macierzystą szkołą, w której uczy języka polskiego. Jest radnym miejskim od 2014 r., członkiem klubu radnych PiS, szefem komisji oświaty, inicjatorem m.in. nagród za osiągnięcia artystyczne, orędownikiem sprowadzenia do Ciechanowa przynajmniej jednej polskiej rodziny z Kazachstanu, szefem zarządu miejskiego Prawa i Sprawiedliwości. - Kandyduję, bo mam wizję rozwoju Ciechanowa inną niż obecny prezydent - powiedział nam tuż po oficjalnym ogłoszeniu przez PiS jego kandydatury.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL