Nowy numer 41/2019 Archiwum

Czas posłania

Nowi proboszczowie i administratorzy parafii. Zapoznaj się z najnowszymi zmianami personalnymi wśród księży naszej diecezji.

Nominacje proboszczowskie

Ks. Krzysztof Biernat, proboszcz parafii pw. św. Brata Alberta w Makowie Mazowieckim, z dniem 1 sierpnia mianowany proboszczem parafii pw. św. Tomasza Apostoła w Dzierżeninie.

Ks. kan. Zbigniew Kaniecki, proboszcz parafii pw. św. Aleksego w Płocku – Trzepowie, z dniem 1 lipca mianowany proboszczem parafii pw. św. Jadwigi Śląskiej w Białej.

Ks. Jarosław Roman Kłosowski, proboszcz parafii pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Kurowie, z dniem 1 lipca mianowany proboszczem parafii pw. Nawiedzenia NMP w Szczawinie Kościelnym.

Ks. kan. Grzegorz Mierzejewski, proboszcz parafii pw. św. Marcina w Mochowie, z dniem 1 lipca mianowany proboszczem parafii pw. św. Achacjusza w Skołatowie.

Ks. kan. Zbigniew Morawski, prefekt Szkół Katolickich w Płocku, z dniem 1 lipca mianowany proboszczem parafii pw. św. Stanisława Kostki w Ostrowitem.

Ks. kan. dr Roman Mosakowski, ojciec duchowny Roku Propedeutycznego WSD w Płocku, z dniem 1 lipca mianowany proboszczem parafii pw. św. Rocha w Przewodowie.

Ks. kan. Lech Robert Piórkowski, ojciec duchowny w WSD w Płocku, z dniem 1 lipca mianowany proboszczem parafii pw. św. Katarzyny w Gradzanowie.

Ks. Marek Podsiadlik, proboszcz parafii pw. św. Małgorzaty w Rokiciu, z dniem 1 sierpnia mianowany proboszczem parafii pw. św. Brata Alberta w Makowie Mazowieckim.

Ks. Andrzej Rutkowski, proboszcz parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Węgrze, z dniem 1 lipca mianowany proboszczem parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Gostyninie.

Ks. kan. Roman Tomaszewski, proboszcz parafii pw. św. Katarzyny w Gradzanowie, z dniem 1 lipca mianowany proboszczem parafii pw. św. Jana Kantego w Mławie.

Ks. Paweł Waruszewski, proboszcz parafii pw. św. Stanisława Kostki w Ostrowitem, z dniem 1 lipca mianowany proboszczem parafii pw. św. Anny w Skrwilnie.

Ks. Sławomir Wiśniewski, proboszcz parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Gostyninie, z dniem 1 lipca mianowany proboszczem parafii pw. św. Katarzyny w Nasielsku.

« 1 2 3 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL