Nowy numer 42/2018 Archiwum

Panie i panowie, do gry!

Od siedmiu lat w Tłuchowie spotykają się entuzjaści tenisa stołowego.

Panie rywalizowały systemem "każdy z każdym", a mężczyźni - "do dwóch przegranych". Mecze były bardzo zacięte i stały na wysokim poziomie sportowym. Po trzech godzinach rywalizacji wyłonieni zostali zwycięzcy.

W kategorii pań po raz kolejny wygrała Sylwia Nadolska, minimalnie pokonując Małgorzatę Osińską. Na najniższym stopniu podium stanęła Olga Dzięgielewska. Wśród panów triumfował Robert Urbański, który w finale po bardzo widowiskowym pojedynku pokonał nieznacznie Pawła Rędzińskiego. Trzecie miejsce wywalczył Dariusz Kokoszczyński.

Pomysłodawcą tego przedsięwzięcia i sponsorem nagród był ks. proboszcz Andrzej Zakrzewski, proboszcz miejscowej parafii, a organizatorem Uczniowski Klub Sportowy "TOP" działający przy Szkole Podstawowej, kierowany przez Katarzynę Jankowską, nauczycielkę wychowania fizycznego, i Gminnego Organizatora Sportu. Ogromną pomoc okazał Marek Zabost, nauczyciel Szkoły Podstawowej w Mysłakówku.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy