Nowy numer 41/2019 Archiwum

Ruszamy ze Stanisławem

Przy relikwiach świętego z Rostkowa "Gość Płocki" towarzyszy młodzieży, która w pielgrzymce przejdzie przez całą diecezję ze swoim patronem.

Chcemy powtórzyć przygodę sprzed trzech lat, gdy diecezję płocką nawiedził obraz Matki Bożej Częstochowskiej. Wtedy towarzyszyliśmy z bliska nawiedzeniu, dzień po dniu, przez galerie zdjęć i nasze kronikarskie zapiski.

Rok św. Stanisława Kostki i peregrynacja jego relikwii są również tak ważnym wydarzeniem, o którym "Gość Płocki" nie może nie pisać. Dlatego utworzyliśmy serwis specjalny na: plock.gosc.pl/Kostka, w którym znajdziecie wszystkie informacje o trwającym Roku św. Stanisława Kostki w diecezji płockiej i o samym patronie, a przede wszystkim bogate galerie zdjęć z peregrynacji relikwii w dekanatach, świadectwa i relacje.

Zapraszamy do współtworzenia z nami tego serwisu, który będzie trwał do 7 grudnia, czyli do dnia zakończenia peregrynacji. Czekamy na Wasze informacje i świadectwa, pod adresem: plock@gosc.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL