Nowy numer 3/2021 Archiwum

Poniosła iskrę

Spektakl o św. Faustynie Kowalskiej w Płocku będzie towarzyszył obchodom święta Bożego Miłosierdzia w Stanisławówce.

Spektakl "A ona szła…" to historia kobiety, która stoczyła heroiczną walkę o wypełnienie powierzonej jej misji. Stała się iskierką, od której zapłonął cały świat. Ten dwugodzinny spektakl to zaskakująca inscenizacja, w której odnajdą się nawet najbardziej wymagający widzowie - zapewniają organizatorzy. Niekonwencjonalne rozwiązania sceniczne przenikają się z chwilami grozy, komedii i momentami wzruszeń. Spektakl będzie wystawiony 7 i 8 kwietnia w płockiej Stanisławówce, o 16.00 i 18.30.

- Tu nie można się nudzić - komentowali widzowie po premierze, która odbyła się w grudniu 2017 r. Natomiast bp Piotr Libera tak wypowiedział się o spektaklu: "Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, co przygotowała BoscoDrama, z takim rozmachem, z takim dynamizmem i wspaniałą grą aktorską. Czułem, że niejedna łza poleciała, bo były momenty bardzo poruszające. Dziękuję za przypomnienie tego przesłania drogi życiowej Helenki Kowalskiej…".

Obowiązują karty wstępu, które można odebrać w kancelarii parafialnej płockiej Stanisławówki (ul. Jachowicza 4), od poniedziałku do piątku w godz. 9-11 i 15.30-17.30, a także w sklepiku sanktuarium Bożego Miłosierdzia, od poniedziałku do soboty, w godz. 8.30-15 i 15.30-16.30.

Więcej informacji pod adresem: boscodrama@wieczorchwaly.pl i pod nr. tel. 696 325 474 lub 505 495 275.

Teatr BoscoDrama jest częścią Salezjańskiego Duszpasterstwa Akademickiego Petroklezja. Działa nieprzerwanie od 10 lat. Historycznym wydarzeniem w działalności teatru był spektakl wystawiony przed ośmiotysięczną widownią na ŚDM w Krakowie. Jego aktorów można zobaczyć również w TVP oraz na deskach Teatru Muzycznego w Łodzi.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama