Nowy numer 41/2019 Archiwum

Przedwiosenne zmiany

Od 1 marca trzy wspólnoty parafialne mają nowych duszpasterzy.

Ks. kan. dr Andrzej Świderski, dotychczasowy proboszcz parafii św. Jakuba w Bożewie, został mianowany proboszczem parafii św. Mikołaja w Gąbinie. Zastąpił on ks. kan. Józefa Szczecińskiego, który z końcem lutego przeszedł na emeryturę.

Ks. Marek Kardasz, dotychczasowy proboszcz parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Soczewce, został mianowany proboszczem parafii św. Jakuba w Bożewie.

Ks. Jerzy Jakubowski, dotychczasowy wikariusz parafii św. Franciszka z Asyżu w Ciechanowie, został mianowany administratorem parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Soczewce.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL