Nowy numer 38/2018 Archiwum

Zobacz także

 • PTaraski
  23.02.2018 08:09
  Tzw. "dzieło Miłosierdzia Bożego" w formie pochodzącej od s. Faustyny Kowalskiej bardzo przypomina "orędzie wielkiego miłosierdzia" wcześniej propagowane przez "mateczkę" Kozłowską. To fałszywe "dzieło" pochodzi także z Płocka, ale jest wcześniejsze o parę dekad. Kozłowska, niegdyś zakonnica, jest pierwszą kobietą w historii, która została ekskomunikowana przez papieża. Sekta przez nią zainicjowana dołączyła się od Kościoła i dzisiaj jest jedną z wielu sekt protestanckich, z "kapłaństwem", a nawet "biskupstwem" kobiet.

  Uderzające są podobieństwa obu kultó: http://teologia.jezuici.pl/sw-faustyna-i-feliksa-kozlowska-blizniacze-objawienia/

  Trudno sobie wyobrazić, że s. Faustyna Kowalska nie zetknęła się z tym fałszywym "dziełem". Zatem należy się zastanawiać, czy tak naprawdę tak naprawdę nie zainspirowała się nim, a jej orędzie jest po prostu nową, mniej heterodoksyjną wersją "działa". Może o tym świadczyć bardzo duża liczbą błędów teologicznych w "Dzienniczku": http://www.traditioninaction.org/HotTopics/f072_DivMercy.htm
  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma