Nowy numer 38/2018 Archiwum

W lustrze

Na marginesie dziennikarskich tekstów i zdjęć jest życie – to w redakcji i w terenie. Dlatego w jubileuszowym, 500. wydaniu słów kilka o nas i od nas, o tym, co nas wzrusza i czego z naszej pracy nie zapomnimy.

Za czterema tysiącami stron naszego tygodnika, za internetowym potokiem newsów, po drugiej stronie obiektywu stoimy my i nasi nieocenieni współpracownicy z Ciechanowa, Mławy, Przasnysza, Pułtuska, Płońska i Gąbina (lista ta zresztą czeka wciąż na nowe osoby z innych stron diecezji). Są w tej grupie m.in. nauczyciel, ikonopistka, fotograf, katecheta i ksiądz. Co ciekawe, cała redakcyjna paczka do tej pory nigdy się nie spotkała w jednym miejscu. I, niestety, tak się już nie stanie, bo po drodze zabrakło naszego niezapomnianego Darka Świtalskiego.

Dostępne jest 7% treści. Chcesz więcej? Wykup dostępu do całego artykułu. Cena 1,23.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma