GN 32/2018 Archiwum

Pokochaj słowo Boże

Wspólnota „Jezus żyje!” ze Stanisławówki zaprosiła na Mszę św. i czuwanie, które poprowadził znany ewangelizator Marcin Zieliński.

Podczas Eucharystii z modlitwą o uzdrowienie płocka Stanisławówka wypełniła się po brzegi.

– Cieszę się, że jest nas tak wiele. Wierzę, że przyszliśmy tu przede wszystkim dla Jezusa – mówił ks. Adam Węgrzyn SDB, duszpasterz wspólnoty. Nawiązał do obrazu Caravaggia „Powołanie św. Mateusza” i zachęcił wszystkich do porzucenia rzeczy, które człowieka martwią, absorbują, a w zamian za to – spojrzeć na Jezusa. Doświadczeniem wiary podzielił się Marcin Zieliński, lider wspólnoty „Głos Pana” ze Skierniewic, który jeździ z posługą modlitwy wstawienniczej po całej Polsce i za granicę. – Do tej pory Pan Bóg wziął mnie do dziesięciu krajów i wszędzie byliśmy świadkami niezwykłych rzeczy. Widzieliśmy wiele uzdrowień fizycznych, wiele osób zniewolonych zostało uwolnionych – mówił. Wyraźnie wskazywał na Pismo Święte i potrzebę powrotu katolików do słuchania słowa Bożego. – Musimy z powrotem pokochać Biblię, pokochać słowo Boże i zacząć je czytać, bo w nim tkwi moc – akcentował.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma