Nowy numer 38/2018 Archiwum

Bandyci zrabowali pieniądze

W czwartek rano w Płocku dokonano napadu na konwój z gotówką.

Do zdarzenia doszło na ul. Podlaskiej w godzinach rannych, podczas przewożenia pieniędzy przez firmę kurierską samochodem marki Skoda Fabia.

- W pewnym momencie kierujący samochodem Lublin, który jak się okazało był samochodem skradzionym, spowodował kolizję samochodową. Dwóch zamaskowanych sprawców wyskoczyło z niego, obezwładniło konwojentów i skradło metalową kasetkę, w której przewożone były pieniądze - powiedział Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji, w rozmowie z KRDP.

Sprawcy napadu pozostawili pojazd, którym spowodowali kolizję, i odjechali innym samochodem. - Mamy ustalone, że był to opel koloru wiśniowego. Właśnie tym samochodem sprawcy odjechali z miejsca zdarzenia w nieznanym kierunku - mówi rzecznik policji.

Na razie nie wiadomo, jaką kwotę zrabowali bandyci.

Osoby, które wdziały zdarzenie, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku: tel. 24/ 266 15 61, 24/ 266 16 00, 24/ 266 16 01 lub pod nr tel. alarmowych 997 i 112.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma