Nowy numer 25/2018 Archiwum

Książnica docenia czytelników i partnerów

III Gala Czytelnika zakończyła obchody 80-lecia istnienia płockiej biblioteki publicznej.

- Podsumowujemy dobry, jubileuszowy rok z naszymi czytelnikami i przyjaciółmi Książnicy, dzięki którym i dla których mogliśmy tyle uczynić. To jednocześnie zakończenie jubileuszu 80-lecia działalności naszej biblioteki - mówiła dyrektor Joanna Banasiak.

Charakteryzując aktywność tej ważnej instytucji kulturalnej miasta, zwróciła uwagę, że swą działalnością książnica zachęca do czytania i atrakcyjnie chce podać książkę czytelnikom, zaczynając od najmłodszych.

W czasie gali uhonorowano osoby, instytucje, fundacje, stowarzyszenia, szkoły oraz media, które z książnicą współpracują i pomagają jej.

Była to również okazja do wręczenia wyróżnień najbardziej aktywnym czytelnikom 2017 roku, którzy wypożyczają najwięcej książek. Otrzymali oni złote, srebrne i brązowe medale "Płocki Lider Czytania". Wyróżniono również lokalne media, w tym "Gościa Niedzielnego".

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma