Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Solidarnością pisane...

Film dokumentalny o Grażynie Przybylskiej-Wendt już w ten piątek w płockim NovymKinie Przedwiośnie.

Dokument nosi tytuł "Życie solidarnością pisane" i prezentuje bohaterkę filmu w trakcie całego jej życia – od pierwszych doświadczeń w szkole podstawowej, poprzez ścieżkę kariery zawodowej jako lekarki, a także drogę działaczki społecznej, biorącej udział w tworzeniu demokratycznej państwowości, jako artystki w twórczy sposób przepracowującej doświadczenia życiowe.

Premierowy pokaz filmu odbędzie się 8 grudnia o godz. 18 w NovymKinie Przedwiośnie (sala nr 1) przy ul. Tumskiej 5a w Płocku.

Po filmie odbędzie się dyskusja z główną bohaterką filmu Grażyną Przybylską-Wendt, a także ze scenarzystką i reżyserką Ewą Górską.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Producent wykonawczy: Video Studio Gdańsk; koproducentami są Europejskie Centrum Solidarności i Video Studio Gdańsk

Sponsor filmu: PKN ORLEN

Wydarzenie pod patronatem Gościa Niedzielnego i Portalu Płock

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma