Nowy numer 3/2019 Archiwum

Zacznij od nowa

Płocka wspólnota "Jezus Żyje" zaprasza do Stanisławówki na comiesięczną Mszę św. z modlitwą charyzmatyczną o uzdrowienie.

Jezus Chrystus działa wśród nas każdego dnia, On uzdrawia tu i teraz, tak jak dwa tysiące lat temu - przekonują liderzy wspólnoty. Warto jednak zadać sobie pytanie, czy to zauważamy i czy doświadczamy Jego działania. A może wolimy wierzyć w przypadki, uzdrowicieli i zbiegi okoliczności…?

- Przyjdź i doświadcz Bożego działania - zachęca Wspólnota "Jezus Żyje", która działa w ramach duszpasterstwa Petroklezja, i zaprasza już w tę środę, 25 października, o godz. 19 do parafii św. Stanisława Kostki w Płocku.

To inicjatywa skierowana przede wszystkim do młodych osób. Jest okazją do stanięcia przed sobą w prawdzie.

- Rzeczywistość rani nasze uczucia, duszę. By móc żyć pełnią szczęścia i w Bożej obecności, musimy nazwać to, co nie jest w nas jeszcze poukładane. Comiesięczne spotkania na Stanisławówce są okazją do tego, by oddać Jezusowi nasze zranienia. To moment, podczas którego możesz zacząć całkiem od nowa. Wystarczy zaufać. Ten dzień może stać się początkiem twojego nowego życia - zachęca Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Jezus Żyje".

Msze św. z modlitwą charyzmatyczną o uzdrowienie odbywają się w kościele płockiej Stanisławówki w każdą czwartą środę miesiąca o godz. 19.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy