Nowy Numer 16/2019 Archiwum

Może są dla Ciebie?

Duszpasterstwo Petroklezja w Stanisławówce zaprasza na 10 tygodni z rekolekcjami Odnowy Życia w Duchu Świętym.

"Jeśli czujesz, że nie rozumiesz wiary i Kościoła, Bóg wydaje ci się odległy i niezrozumiały, a modlitwa jest przymusem, jeśli już kiedyś poznałeś Boga i Go doświadczyłeś, ale teraz wydaje ci się to tylko wspomnieniem lub czujesz, że pogubiłeś się na drogach wiary – to właśnie dla Ciebie są te rekolekcje" - tymi słowami Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Jezus Żyje", która działa w ramach Salezjańskiego Duszpasterstwa Akademickiego Petroklezja zaprasza na 10-tygodniowe rekolekcje, tzw. Seminarium.

To zaproszenie skierowane przede wszystkim do młodzieży szkolnej od osiemnastego roku życia, studentów i młodzieży pracującej. Ten 10-tygodniowy czas każdy z uczestników przeżywa samodzielnie w domu, czytając wskazane fragmenty książek, rozważając Słowo Boże i modląc się. Celem rekolekcji jest głębsze poznanie Jezusa, Boga Ojca i Ducha Świętego poprzez osobiste doświadczenie. Przełomowymi wydarzeniami w Seminarium jest modlitwa o uzdrowienie, moment osobistego oddania życia Jezusowi oraz modlitwa o wylanie Ducha Świętego.

Rekolekcje rozpoczynają się w płockiej Stanisławówce (dolny kościół) 4 października o godz. 19. Zapisy przyjmuje Krzysztof Kępa pod nr tel. 509 772 751.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL