Nowy numer 28/2018 Archiwum

Nowe zadania dla księży

Biskup Piotr Libera dokonał zmian w kurii diecezjalnej, w Caritas i w diecezjalnym duszpasterstwie młodzieży.

Ks. Jarosław Kwiatkowski, z dniem 1 czerwca został mianowany pracownikiem Wydziału Katechetycznego Kurii Diecezjalnej w Płocku.

Ks. Grzegorz Kaczorowski, z dniem 1 lipca mianowany pracownikiem Katolickiego Radia Diecezji Płockiej.

Ks. Paweł Rokicki, wikariusz parafii farnej w Płocku, z dniem 1 lipca skierowany do pracy w Caritas Diecezji Płockiej, w Ośrodku Charytatywno-Szkoleniowym im. Bł. Abpa A. J. Nowowiejskiego w Popowie.

Ks. Krzysztof Ruciński, wikariusz parafii farnej w Płocku, z dniem 1 lipca mianowany Diecezjalnym Duszpasterzem Młodzieży oraz dyrektorem Młodzieżowego Centrum Edukacyjno-Wychowawczego "Studnia" w Płocku.

Ks. Marek Piątkiewicz, zastępca kierownika i ojciec duchowny Ośrodka Charytatywno-Szkoleniowego Caritas Diecezji Płockiej im. Bł. Abpa A. J. Nowowiejskiego w Popowie, z dniem 1 lipca mianowany wikariuszem parafialnym parafii pw. św. Bartłomieja w Płocku.

Zobacz pozostałe zmiany w duszpasterstwie parafialnym TUTAJ

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma