Nowy numer 46/2018 Archiwum

Redaktor wydania

Przed nami niedziela Dobrego Pasterza. Jako diecezja płocka dziękujemy w tym dniu za 32 lata posługi bp. Romana Marcinkowskiego jako biskupa pomocniczego oraz modlimy się o nowe powołania kapłańskie.

Wydaje się bowiem, że z każdym rokiem intencja ta staje się coraz bardziej paląca. Jest w naszych Drzwiach Płockich kwatera, która przedstawia bp. Aleksandra w asyście diakonów. Może warto spojrzeć na to przedstawienie jak na obraz Kościoła, w którym potrzeba mądrości starszych i gorliwości młodszych, w którym po prostu nie może zabraknąć pasterzy. Dlatego potrzebne jest nasze dziękczynienie i prośba o nowe sługi Kościoła.•

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy